Hakkımda

2016 yılında İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi süresince çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı.2013 yılında Adalet Bakanlığına bağlı Bakırköy Kadın ve Çocuk Cezaevinde, ergenlerle bilişsel ve sosyal beceri çalışmaları yaptı.

2015 yılında Anka Özel Eğitim, Spor ve Yaşam Merkezinde özel gereksinimli çocukları ders sırasında gözlemleme ve projeye bağlı etkinlik düzenlenmesinde görev aldı. 2014-2016 yılları arasında İstanbul İsveç ve Hollanda Başkonsolosluklarının desteği ile başlatılan Gençlerden Gençlere Yaşam Becerileri adlı sosyal sorumluluk projesine katıldı. 

Proje kapsamında çocuk ihmal ve istismarını önlemeye yönelik seminerlere katılım sağladı. İstanbul’da bir tekstil firmasının İnsan Kaynakları bölümünde Endüstri Psikolojisi stajını yapmıştır. Klinik Psikoloji stajını ise Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, AMATEM ve Psikiyatri servisi gibi farklı birimlerde deneyimler kazanarak tamamlamıştır.

Mezuniyet sonrası özel bir kurumda yaklaşık 2 yıl kadar özel yetenekli çocukları gözlemleme ve bireysel gözlem raporları oluşturma sürecinde yer almıştır. Aynı kurumda çocukların bilişsel kapasitelerine yönelik test çalışmaları ve aile görüşmeleri yapmıştır. Şuanda çocuk, ergen ve ailelerle psikolojik destek çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir. Türk Psikologlar Derneği üyesidir ve Make a Wish Türkiye gönüllüsüdür.

Scroll to Top